Navigace

Spřátelené weby
Webdesing morfe123
Banner
Veterinární ordinace Třeboň


Nejnovější videa

Statistiky
žádnýDenní návštěvnost
Návštěvnost celkem: 111536
Web je provozován již 2406 dní
46 návštěvy / den
Porod

Porod

Ještě v sobotu ráno se Cira tvářila, že porod je něco, co nemá v nejblížších 3 letech rozhodně v plánu. Pohledem úplně říkala, váš výmysl byla štěňátka a na mě je teď, kdy já se rozhodnu to porodit :-)..

23.3.2014 v poledne Cirušce odtekla zátka a to bylo již předzvěstí blížícího se porodu. Cira byla neklidná a vyhledávala klid v porodní bedně. První stahy začaly ve 21:15 a postupně nabíraly na intenzitě. V půl třetí ráno vykoukla na svět jediná "ženská" posila týmu :-)..Ciruška hned věděla co a jak a než jsem se pořádně rozkoukala, tak bylo hotovo a holčička už spokojeně ochutnávala první mlíčko od mámy.

Další cvalík vykouknul na svět ve 3:56. Byl to zelený pejsek, který dostal jméno po svém tátovi AGGIE. Potom se Cira uklidnila a odpočívala. Pořádně nás zkoušela, protože se opět začala tvářit, že od ní nic dalšího čekat nemáme. V 8:30 se narodil modrý pejsek, který dostal jméno ANTHONY (Toníček) a hned v zápětí vykouknul poslední z této zrzavé party poslední pejsek a dostal jméno AMIR. Pak už se jen čekalo, jestli nepřibude další štěnda, ale když byly tři hodiny a nic se nedělo, veterinář udělal sono, které ukázalo, že už jsme kompletní...Zhodnotil štěndy jako pořádné cvalíky a teď už jen budeme pozorovat, jak krásně rostou a přibírají :-)..

Pokud by jste měli zájem o pejska, neváhejte nás kontaktovat..Moc ráda zodpovím jakékoliv dotazy ohledně všech našich pejsanů


Sdílej to - Stránky
URL:
BBcode:
HTML:

Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Náš facebook
Přihlášení
Vzkazník
111,536 návštěv